Over de sessie

Welkom op de Aquafin Campus. Tijdens dit evenement geven we inzicht in wie we zijn, wat we doen en hoe afvalwaterzuivering werkt – een cruciale basis voor het begrijpen van onze missie en uitdagingen.

Bart Van Eygen , Director Asset Management, zal het evenement inleiden en toelichten hoe Aquafin uitdagingen aanpakt via innovatie en digitalisering.

Vervolgens laten we aan de hand van drie inspirerende verhalen zien hoe digitale transformatie bij Aquafin vorm krijgt:

  • Hoe Aquafin innovatie ziet als hoeksteen voor een nieuwe toekomst, door Maarten Raemdonck (Hoofd Innovatie)
  • De ambities en prestaties van Aquafin op het gebied van digitale transformatie, met praktische verhalen over technologie en innovatie via data en AI, door Ronny Goossens (Head of Digital)
  • Onze aanpak van verandering en de menselijke kant van digitalisering, door An Van de Walle

We nemen u mee in het verhaal van Aquafin, waarbij onze vier thema's – leiderschap, nieuwe technologie, innovatie en verandering – worden belicht.

Download de presentatie

Download hier de presentatie .

Sprekers

Studio Fossiel Aquafin Portretfotos 14 uitsnede
Bart Van Eygen

Directeur Vermogensbeheer

Maarten
Maarten Raemdonck

Hoofd Innovatie

Ronny
Ronny Goossens

Head of Digital

An
An Van de Walle

Corporate Portfolio Manager